+372 56 21 1146 info@agilecoach.ee

AGILE COACH

MERLE RANDLEPP

Agile coach

I help the development team to implement agile practices
I help with website procurement
I will help you achieve the success of your software project

years in Software Business

projects

software products

years in international teams

positions

companies founded

Scrum Master, Agile Coach

Participating in a team as a Scrum Master or Agile Coach for 3-4 months.

Business Analysis

Implementing first Discovery for the software project.

Audit and supervision

Carrying out software audits or supervising the owner from the beginning of the project.

Procurement of the website/mobile app

IT expertise for the procurement of a website or mobile application.

w

Mentoring

A mentoring program with well defined goals lasting 3 to 6 months.

Consultations

Advices from an expert at any moment.

Do you need help with your software project?
I can help you.

Testimonials

Oleme Merlele väga tänulikud põhjaliku ettevalmistuse ja isikupärastatud koolituskava eest! Meie product ownerid said tema suunamisel ja avatud foorumi läbi ühise häälestatuse ja selge põhja, millelt edasi liikuda.

Elina Makk, Training Specialist @ Coolbet

Väga sümpaatne, et koolitaja ei soovinud anda edasi mahukat teooriat, vaid oli valinud välja ja viis läbi praktilised ülesanded kõige olulisemate tehnikatega, mis võiks meie meeskonnale abiks olla.

Evelin Tamla, Baltikumi finantsanalüüsi juht, @ Omniva

Merle tegi meil lühikese ajaga üle 60-le IT-arendusega seotud inimesele agiilse arenduse põhikoolituse andes nii vajalikud algteadmised kui ka motivatsioonilaksu, et kogu organisatsioon scrumi-usku pöörata ja panna samm-sammult ka teadmiseid rakendama. Täname, et oled nii hea ja just praktiline suunanäitaja!

Aive Normak, arendusosakonna juhataja @ Registrite ja Infosüsteemide Keskus (RIK)

Merlega koostöö on väga meeldiv ja sujuv. Ta näeb projektide juures suurt pilti aga ei jäta väikeseid detaile tähelepanuta. Ta teeb tööd struktureeritult ja läbipaistvalt, konsulteerides pidevalt kõikide osapooltega. Koostöö lõppedes tunned end õnneliku ning hoituna ning tekib soov teda südamest tänada – aitäh, Merle.

Priit Parro,  juhatuse liige @ Parro Productions OÜ

Esimene kontakt Merlega oli koolitusel, kus Merle kui koolitaja jäi silma hästi struktureeritud ja lihtsasti arusaadava väljendusviisiga. Lisaks oleme Merlega koostööd teinud infosüsteemi auditi läbiviimisel, kus tavapärase vastavusauditi asemel soovisime protsessi võrrelda turu parima praktikaga. Koostöö Merlega toimis väga hästi ja Merlest kui praktikust on auditi läbiviimisel palju abi olnud. Omandasime uusi kogemusi, teadmisi ning võimalusel jätkame koostööd.

Marek Suurniit, Juhtivaudiitor, Finantskontrolli osakond @ Rahandusministeerium

Oleme väga rahul, et otsustasime Merle välise konsultandina arendusprojekti kaasata. Kindlasti läks hanke dokumentatsiooni ettevalmistamine tänu temale märksa kiiremini ning meil on märksa suurem kindlus, et me pole teinud arenduse hankimisel mõnda olulist ja potentsiaalselt kulukat viga. Samuti on meil palju parem ülevaade jooksvast arendusest, sest me ei pea toetuma ainult arendaja sõnadele ning iseenese kohati napile tarkusele, kuna meil on Merle näol jooksvalt olemas ka neutraalne eksperthinnang.

Indrek Pärli, digitaalse kommunikatsiooni spetsialist @ Eesti Pank

Merle is simply there for you – as a project manager, product owner, team motivator, presentations designer etc. We had the honour of working with her. Huge respect.

Maris Järvsoo,  Business Development Project Manager @ Postimees

Merlega on hea koos töötada, sest ta süveneb sinu probleemi, saab sellest aru ja pakub välja suurepärase lahenduse

Piret Frey, Product Owner @ Äripäeva Teabevara

Merle oskus coachi ja Scrum Masterina tiimiliikmeid motiveerida ja aidata on imetlusväärne. Ta jõuab kiirelt asja tuumani, teab mida teha ja oskab kõiki osapooli abivalmilt ja soojalt suunata. Tema tehtud töö on alati perfektne, läbimõeldud ja äärmiselt kõrgel tasemel. On olnud au temaga koos töötada ja temalt õppida.

Kati Kangur, Country Manager @ Wunder Estonia

Merle on mu pikaaegne kolleeg. Hea on kogeda, kuidas Merle tunneb kõiki projektijuhtimise aspekte ning projektid valmivad ladusalt, võibolla isegi igavalt, kuna kõik riskid on maandatud.

Ragnar Kurm, Tehniline arhitekt @ Wunder Estonia

Töötasin Merlega mitu aastat koos ERJK infosüsteemi arendusprojektis, kus mina olin tellija ja tema Wunderi projektijuhi rollis. Merle ülesandeks oli minu finantskeeles nõuded tehnilisse keelde ümber tõlkida ja ta sai sellega suurepäraselt hakkama. Koostöö oli usalduslik, soe ja professionaalne, täpselt selline, millest iga tellija unistab.

Zoja Masso, Finantsnõunik @ Erakondade Rahastamise Järelevalve Komisjon

“Agile coaching is the art of helping people see reality using an agile and lean perspective and change their paradigms, habits and roles accordingly.

Agile coaching has two very different sides — agility and coaching — and you will need to know a bit of both. Being good or skilled in only one of these two domains is not sufficient.”

agile42.com

Liitu uudiskirjaga!
Liitu uudiskirjaga!

Liitudes uudiskirjaga, saad osa väärtuslikust materjalist. Liitumise saab igal hetkel tühistada. Privaatsuspoliitika

Aitäh liitumast!