+372 56 21 1146 info@agilecoach.ee

TEENUSED

Pakun tarkvaraarenduse ja projektijuhtimise alast nõustamisteenust, aidates tellijatel olla rohkem teadlik tarkvara tellimise riskidest ja arendusfirmadel olla kompetentsemad teenusepakkujad.

Seal kus vaja, kaasan erinevaid valdkonna eksperte, nt andmekaitse, küberturvalisuse, kasutusmugavuse, majutuse, jm valdkondades.

Põhiteenused

Koolitused

Viin läbi erinevaid koolitusi ja töötubasid meeskondadele – agiilsuse baaskoolitusi, agiilse arendusmetoodika ja seotud raamistike (Scrum, Kanban) koolitusi, Product Owneri ehk tooteomaniku koolitusi, Scrum Masteri koolitusi, jm

Agile Coaching

Agile Coach toob arendustiimi oma kogemuse ja laia valiku tööriistu ning tehnikad. Agile Coachingu eesmärgiks on viia meeskond uuele arengutasemele nii efektiivsuse, mõtestatuse kui ka töörõõmu mõõtmes.

Mentorprogramm

Parimate tulemuste saavutamiseks peaks mentori ja mentii koostöö kestma vähemalt 3 kuud, ideaalis pool aastat. Mentorprogrammi alguses lepime kokku eesmärgid, mõõdikud ja seansside plaani. Regulaarsed seansid toimuvad tavaliselt üks kord nädalas või üle kahe nädala. Programmi keskel teeme progressi hindamiseks check-up seansi ja lõpus tagasiside jagamise retrospektiivi.

Konsultatsioon

Annan nõu digilahenduste arendusprojektides esile kerkivates küsimustes, aitan korraldalda erinevaid töötubasid, koostada strateegiaid ja seada eesmärke.

Olen oma olemuselt problem solver ja aitan leida lahendusi keerulistele situatsioonidele, näha suurt pilti, hinnata riske ja küsida “õigeid” küsimusi.

Lisateenused

Hanke nõustamine

Pakun tarkvaraarenduse hanke läbiviimiseks vajalikku ekspertiisi. Aitan hanke dokumentide koostamisel ja annan nõu hindamiskriteeriumite valikul. Aitan kirjutada tehnilist lähteülesannet, mis vastaks tellija ärivajadustele ja tänapäeva lahenduste nõuetele. Aitan hinnata kas skoobi, ajakava ja eelarve realistlikkus ja vastavus turu olukorrale on selline, et hankes osaleks piisaval hulgal kompetentsed pakkujaid. Jagan taustinformatsiooni turu olukorra ja Eestis tegutsevate arendusfirmade kohta.

Ärinõuete analüüs

Ärinõuete analüüs ehk ärianalüüs on projekti alustav etapp, kus defineeritakse ärieesmärgid ja edu mõõdikud, ärimudel, sihtgrupid, turud, kontseptsioon, MVP või edasiarenduste skoop, nõuded lahendusele, projekti riskid ja maandamise meetmed, arendusplaan, jne.
Ärianalüüs on sisendiks teenusdisaini etapile, mille käigus luuakse customer journey map, service blueprint, prototüüp jne.
Parema tulemuse saavutamiseks kaasan vajadusel ka koostööpartnereid.

Esimene konsultatsioon on tasuta

Töökeel inglise või eesti keel.

Merle profiilipilt väike

Iga uus kontakt on võimalus uueks ja põnevaks koostööks - kirjuta või helista mulle ja arutame kuidas saaksin Sind aidata. 

Esimene konsultatsioon ja pakkumise tegemine on alati tasuta. 

Ole kursis agiilse maailmaga - liitu uudiskirjaga

Ole kursis agiilse maailmaga - liitu uudiskirjaga

Teavitan Sind värsketest blogipostitustest, uuringutest ja trendidest agiilse tarkvaraarenduse teemadel.

Aitäh, et liitusid!