+372 56 21 1146 info@agilecoach.ee

Merle Randlepp

Agile Coach

Merle Randlepp

Agile Coach

Agiilsuse blogi: millest ja miks ma blogin

veebr. 13, 2020 | Coaching

484 Views
Agiilsuse blogi

See on mu teine tõsisem katse blogimaailmas ja mul on suur lootus, et seekord kestab mu motivatsioon kauem kui esimesel korral, mil suur GDPR tuhin umbes aastaga üle läks – gdpr-blog.ee.

Mõtlesin sügavalt, et milleks üldse järjekordne blogi? Mugavam on ju kirjutada nt Medium.com saiti lugu ja olemas. Aga ma plaanin suunata oma jutud rohkem koduturule, kirjutan ilmselt vaheldumisi eesti ja inglise keeles (tegelikult erialast teksti on küll imelik tunne eesti keeles kirjutada, aga kui pingutada, siis saab hakkama) ja no mul on ju veebisait juba olemas, kuhu see blogi paigutada.

Fookuses on mul kindlasti tarkvaraarendus, agiilsus, mentorlus ja agile coaching. Plaanin kirjutada oma kogemustest ja õppimistest eri projektides, muidugi üldjoontes ja konfidentsiaalsust säilitades, ning aeg-ajalt leian nii põnevat infot, et kohe väga tahaks edasi jagada.

Samal teemal

Kuidas mõõta Scrum Masteri tööd?

Kuidas mõõta Scrum Masteri tööd?

Mille järgi sa tead, et arendusmeeskonna Scrum Master teeb oma tööd hästi? Scrum Masteri töö edu ei saa mõne numbrilise väärtuse põhjal hinnata, aga annan sulle 5 peamist edukriteeriumit, millest lähtuda.

922 Views
Mis on Knosteri Mudel ja milleks seda kasutada?

Mis on Knosteri Mudel ja milleks seda kasutada?

Knosteri Mudel [1] on lihtne ja võimas tööriist neile, kes peavad olulisi muudatusi juhtima – projektijuhid, tiimijuhid, ettevõtte juhid, jt. Mudel on kasulik kui tahad mõista kuidas inimesed psühholoogiliselt muutustega kaasa tulevad ja kuidas nad suurte muutustega igapäevaelus hakkama saavad.

956 Views

Agiilsuse entusiastid Eestis

Agiilsuse entusiastid Eestis

Siin on lühike ülevaade Eestis tegutsevatest agiilsusega seotud kogukondadest, teenusepakkujatest ja koolitajatest, mis mulle hetkel teada.

475 Views

Merle profiilipilt väike

Iga uus kontakt on võimalus uueks ja põnevaks koostööks - kirjuta või helista mulle ja arutame kuidas saaksin Sind aidata. 

Esimene konsultatsioon ja pakkumise tegemine on alati tasuta. 

Ole kursis agiilse maailmaga - liitu uudiskirjaga

Ole kursis agiilse maailmaga - liitu uudiskirjaga

Teavitan Sind värsketest blogipostitustest, uuringutest ja trendidest agiilse tarkvaraarenduse teemadel.

Aitäh, et liitusid!

Share This